mateusz7 napisał(a):

Witam, planuje dopiero od tego sezonu chodzić na mecze Wisły ponieważ jestem tutaj studentem. Chciałbym od razu zakupić karnet na trybunę G czyli na doping. Pewnie niektórzy mnie zjadą, że po co od razu na G skoro to beda pierwsze moje mecze na tym stadionie, ale chyba jak bede stałi dopingował to wszystko bedzie OK? 
Teraz taka sprawa, czy wchodząc na sektor G "siadam" (stoje) gdzie chce i nikt mnie nie wyrzuci ze swojego miejsce czy tam gdzie mam miejscówke?
Czy zdąze kupić jeszcze karnet w przyszłym tygodniu około środy na mecz?
|
W "młynie" możesz siedzieć w przerwie albo przed meczem chyba że gniazdowy prosi aby wstać, a poza tym to cały czas masz stać i dopingować. Kupując karnet czy bilet do młyna nikt nie zwraca uwagi na miejsce. W przyszłą środę nikt nie może Ci zagwarantować, że jeszcze będą karnety na G.