Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Michu88
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
9439
24.02.2011, 16:14
royalmichael
napisał(a):
tak w ogóle to co robi analityk?
Analityk to po prostu szef banku informacji
reprezentacja Polski też ma swojego analityka:
http://www.futbolnews.pl/informacje/...analityka.html
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!
Michu88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michu88
Znajdź inne posty napisane przez Michu88