Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8277
Stary 24.02.2011, 16:03
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Ja widzę tylko jedną różnice. W Berlinie nie ma w ogole śniegu, w Białymstoku jest go dużo i -15 stopnia C.
i ten śnieg na płytę boiska spadł nagle w 4 minuty, podczas gdy osoby odpowiedzialne za murawe akurat były w wc bądź na kiełbaskach

A Jurek szuka i szuka
http://www.90minut.pl/news/148/news1...-Cracovii.html
Tym razem czyjąś mame testuje...
http://www.90minut.pl/news/148/news1...me-Nianga.html
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.02.2011 o godz. 16:12.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując