Mishau napisał(a):

|
Ja widzę tylko jedną różnice. W Berlinie nie ma w ogole śniegu, w Białymstoku jest go dużo i -15 stopnia C.
|
i ten śnieg na płytę boiska spadł nagle w 4 minuty, podczas gdy osoby odpowiedzialne za murawe akurat były w wc bądź na kiełbaskach
A Jurek szuka i szuka
http://www.90minut.pl/news/148/news1...-Cracovii.html
Tym razem czyjąś mame testuje...
http://www.90minut.pl/news/148/news1...me-Nianga.html