Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20951
Stary 24.02.2011, 15:57
bartek89TS napisał(a):Wyświetl post
Posiadam głośniki Creative 5+1, nigdy nie miałem z nimi problemu, od jakiegoś czasu gdy słucham muzyki itd przez yt, wrzute itp to działają tylko dwa głośniki.Jak puszcze muzyke lub film przez winampa czy mediaplayera to grają wszyskie.Wie ktoś czym to jest spowodoaneSpotkał się ktoś z czymś takim?Jakieś pomocne wskazówki?
podepne sie pod problem głośników : Posiadam Tracer 5+1 . Problem : Łapie mi CB radio raz na jakiś czas ? WTF ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując