bartek89TS napisał(a):

Posiadam głośniki Creative 5+1, nigdy nie miałem z nimi problemu, od jakiegoś czasu gdy słucham muzyki itd przez yt, wrzute itp to działają tylko dwa głośniki.Jak puszcze muzyke lub film przez winampa czy mediaplayera to grają wszyskie.Wie ktoś czym to jest spowodoane Spotkał się ktoś z czymś takim?Jakieś pomocne wskazówki?
|
podepne sie pod problem głośników : Posiadam Tracer 5+1 . Problem : Łapie mi CB radio raz na jakiś czas ? WTF ?