Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2502
Stary 24.02.2011, 15:34
eto22 napisał(a):Wyświetl post
Issa moim zdaniem akurat się sprawdził, jeśli był na chodzie to dla mnie był naszym najlepszym pomocnikiem. Szkoda, że oddano go bez żalu, ale pewnie obawiano się kolejnego Dawida albo Garguły.
czym sie sprawdził przypomnij mi?
Ja pamiętam tylko jego słupek, potem ponad bramką du pustej w derbach i totalne zero w defensywie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując