eto22 napisał(a):

|
Issa moim zdaniem akurat się sprawdził, jeśli był na chodzie to dla mnie był naszym najlepszym pomocnikiem. Szkoda, że oddano go bez żalu, ale pewnie obawiano się kolejnego Dawida albo Garguły.
|
czym sie sprawdził przypomnij mi?
Ja pamiętam tylko jego słupek, potem ponad bramką du pustej w derbach i totalne zero w defensywie.