Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8275
Stary 24.02.2011, 15:21
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A tak w Berlinie:
http://www.olympiastadion-berlin.de/...e/webcams.html


Zamiast przełożenia meczu, powinny być kary (przynajmniej do momentu rozpoczynania rozgrywek wczesniej)
Ja widzę tylko jedną różnice. W Berlinie nie ma w ogole śniegu, w Białymstoku jest go dużo i -15 stopnia C.
Odpowiedz cytując