Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
8275
24.02.2011, 15:21
Pablo84
napisał(a):
A tak w Berlinie:
http://www.olympiastadion-berlin.de/...e/webcams.html
Zamiast przełożenia meczu, powinny być kary (przynajmniej do momentu rozpoczynania rozgrywek wczesniej)
Ja widzę tylko jedną różnice. W Berlinie nie ma w ogole śniegu, w Białymstoku jest go dużo i -15 stopnia C.
Mishau
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mishau
Znajdź inne posty napisane przez Mishau