Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2501
Stary 24.02.2011, 15:19
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Skorży -zimowe transfery "last minute" różnie sie udawały.Rok temu tak sprowadzano do Wisły Hristova i Isse Ba-po 3 miesiacach po żadnym ani śladu przy R22 nie było
Issa moim zdaniem akurat się sprawdził, jeśli był na chodzie to dla mnie był naszym najlepszym pomocnikiem. Szkoda, że oddano go bez żalu, ale pewnie obawiano się kolejnego Dawida albo Garguły.
Odpowiedz cytując