AYALA napisał(a):

|
Skorży -zimowe transfery "last minute" różnie sie udawały.Rok temu tak sprowadzano do Wisły Hristova i Isse Ba-po 3 miesiacach po żadnym ani śladu przy R22 nie było
|
Issa moim zdaniem akurat się sprawdził, jeśli był na chodzie to dla mnie był naszym najlepszym pomocnikiem. Szkoda, że oddano go bez żalu, ale pewnie obawiano się kolejnego Dawida albo Garguły.