buczo1985 napisał(a):

|
Jakiś czas temu sztab był chyba znacznie mniejszy, prawda?
|
Czytałeś całą stronę tego tematu i jeszcze poprzednią?
wislak68 napisał(a):

Pomijając wszystko inne czy zwróciliście uwagę jak nam sie rozrósł sztab szkoleniowy
|
Skoro się rozrósł, to znaczy że był mniejszy
