Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9433
Stary 24.02.2011, 15:11
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Jakiś czas temu sztab był chyba znacznie mniejszy, prawda?
Czytałeś całą stronę tego tematu i jeszcze poprzednią?
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Pomijając wszystko inne czy zwróciliście uwagę jak nam sie rozrósł sztab szkoleniowy
Skoro się rozrósł, to znaczy że był mniejszy
Ostatnio edytowane przez Mistel : 24.02.2011 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując