Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9510
Stary 24.02.2011, 14:24
nbp napisał(a):Wyświetl post
kiedy polecacie grać 1x / x2 a kiedy handicapem 1;0 / 2;0 ?

Bo patrze na Lecha i zagrałbym na nich x2 albo właśnie handi 0;2 i nie wiem co wybrać ?
Jakie jest Wasze doświadczenie z tego typu kombinacjami ? Co radzicie ?
opłaca sie 1x albo x2 jak kursy obu drużyn sa zbliżone (np. dzis Stuttgart - Benfica 2.73 3.32 2.44), wtedy podpórki ładnie z kursem wychodzą. Handicapow nie lubię grac, za duże ryzyko, jak juz je grałem to tylko Barce

Na dzisiaj takie coś z LE

Sporting Braga - Lech Poznan gospodarze strzelą bramkę TAAAAAAK

ako 1.15

PSV - Lille gospodarze strzelą bramkę TAK
Manchester C - Aris Thessaloniki FC 1


ako 1.38

Liverpool FC - AC Sparta Praha 1
FC Twente - Rubin 1x


ako 1.62

FC Zenit St. Petersburg - BSC Young Boys 1
Liverpool FC - AC Sparta Praha 1
PSV - Lille 1x
AFC Ajax - RSC Anderlecht 1x
FC Twente - Rubin 1x
Manchester C - Aris Thessaloniki FC 1
Villareal - SSC Napoli 1x


ako 4.42

Powod: Zielono Lechowi trochę brakło szczęścia w końcówce Jutro Wiselka leci
Ostatnio edytowane przez Maxior : 24.02.2011 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując