nbp napisał(a):

kiedy polecacie grać 1x / x2 a kiedy handicapem 1;0 / 2;0 ?
Bo patrze na Lecha i zagrałbym na nich x2 albo właśnie handi 0;2 i nie wiem co wybrać ?
Jakie jest Wasze doświadczenie z tego typu kombinacjami ? Co radzicie ?
|
opłaca sie 1x albo x2 jak kursy obu drużyn sa zbliżone (np. dzis Stuttgart - Benfica 2.73 3.32 2.44), wtedy podpórki ładnie z kursem wychodzą. Handicapow nie lubię grac, za duże ryzyko, jak juz je grałem to tylko Barce
Na dzisiaj takie coś z LE
Sporting Braga - Lech Poznan gospodarze strzelą bramkę TAAAAAAK
ako 1.15
PSV - Lille gospodarze strzelą bramkę TAK
Manchester C - Aris Thessaloniki FC 1
ako 1.38
Liverpool FC - AC Sparta Praha 1
FC Twente - Rubin 1x
ako 1.62
FC Zenit St. Petersburg - BSC Young Boys 1
Liverpool FC - AC Sparta Praha 1
PSV - Lille 1x
AFC Ajax - RSC Anderlecht 1x
FC Twente - Rubin 1x
Manchester C - Aris Thessaloniki FC 1
Villareal - SSC Napoli 1x
ako 4.42
Powod: Zielono
Lechowi trochę brakło szczęścia w końcówce
Jutro Wiselka leci
