Gwiaździsty napisał(a):

Czy przed tym jak grali przy tych -10 przez cały poprzedni tydzień mieli w nocy po -20 i w dzień po -10/-15? Czy stadion w Berlinie także jest w budowie przez co trawa praktycznie nie miała osłony od zimna?
Jeżeli chodzi o mecz Arka - Wisła. W Gdyni widocznie uznano, że w takich warunkach można grać w piłkę. W Białymstoku i Wrocławiu zgodzono się, że to nie ma większego sensu, więc POPROSZONO o zmianę terminu. PZPN nie musiał się na to godzić. W czym widzisz problem? Czy przełożenie tego meczu ma jakiś wpływ na postawę Wisły? Mogę zrozumieć kibica Śląska któremu się to nie spodoba, ale co w przesunięciu (na prośbę) o dwa tygodnie meczu Jagiellonia - Śląsk może bulwersować kibica Wisły?