Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8272
Stary 24.02.2011, 13:20
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Raczej Ty udajesz Greka. Wg. POGODY WP.PL w piątek między g. 18-24, temp. w Gdyni ma wynosić
- 17 C , a w sobotę w Białymstoku przewidywana temp. między g. 18 - 24 to - 15 C.

Czyli inni musimy grać przy -17 C a w Białymstoku przy -15 C już nie muszą ?

http://pogoda.wp.pl/miasto,bialystok...201009,mi.html

http://pogoda.wp.pl/miasto,gdynia,mi...l?ticaid=1bd6d

A w Berlinie grali przy -10 C i na zielonej murawie. Jak widać potrafili ją wyczarować.
Czy przed tym jak grali przy tych -10 przez cały poprzedni tydzień mieli w nocy po -20 i w dzień po -10/-15? Czy stadion w Berlinie także jest w budowie przez co trawa praktycznie nie miała osłony od zimna?

Jeżeli chodzi o mecz Arka - Wisła. W Gdyni widocznie uznano, że w takich warunkach można grać w piłkę. W Białymstoku i Wrocławiu zgodzono się, że to nie ma większego sensu, więc POPROSZONO o zmianę terminu. PZPN nie musiał się na to godzić. W czym widzisz problem? Czy przełożenie tego meczu ma jakiś wpływ na postawę Wisły? Mogę zrozumieć kibica Śląska któremu się to nie spodoba, ale co w przesunięciu (na prośbę) o dwa tygodnie meczu Jagiellonia - Śląsk może bulwersować kibica Wisły?
Odpowiedz cytując