Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8271
Stary 24.02.2011, 13:13
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy tutaj udają (?) że nie rozumieją różnicy pomiędzy 5 a 20 stopniami mrozu i porównują pogodę w Białymstoku do pogody w Berlinie. Śnieg mógł zostać zgarnięty tydzień temu - i co by to zmieniło? W nocy temperatura spada do -20 i murawa robi się jak skała. Śnieg ma tutaj drugorzędne znaczenie bo i tak w dniu meczu by go nie było (chyba że zaczęłoby padać). Na murawie nie ruszano śniegu przez długi czas specjalnie, tak żeby uchronić trawę przed tym mrozem.
Poza tym nie wiem co postronnych kibiców może boleć w przełożeniu tego meczu. Po prostu odbędzie się on dwa tygodnie później, chyba wytrzymacie?

Poza tym wystarczy obejrzeć pogodę kilka dni z rzędu aby zauważyć że często temperatura na Podlasiu jest niższa nawet o 10 stopni w stosunku do reszty polski, sam tu mieszkam to wiem jak ostatnio w nocy temperatura spadała przy gruncie do ponad -25 stopni i to kilka dni z rzędu, ziemia dosłownie skamieniała. Do tego dochodzi fakt że stadion w Białymstoku to plac budowy otwary z każdej strony, stadion Gdyni to zamknięta bryła, wiatr tak nie hula i łatwiej ogrzać murawę.
Odpowiedz cytując