Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 24.02.2011, 12:54
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy tutaj udają (?) że nie rozumieją różnicy pomiędzy 5 a 20 stopniami mrozu i porównują pogodę w Białymstoku do pogody w Berlinie.
Raczej Ty udajesz Greka. Wg. POGODY WP.PL w piątek między g. 18-24, temp. w Gdyni ma wynosić
- 17 C , a w sobotę w Białymstoku przewidywana temp. między g. 18 - 24 to - 15 C.

Czyli inni musimy grać przy -17 C a w Białymstoku przy -15 C już nie muszą ?

http://pogoda.wp.pl/miasto,bialystok...201009,mi.html

http://pogoda.wp.pl/miasto,gdynia,mi...l?ticaid=1bd6d

A w Berlinie grali przy -10 C i na zielonej murawie. Jak widać potrafili ją wyczarować.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 24.02.2011 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując