GrandmasterB napisał(a):

|
Niektórzy tutaj udają (?) że nie rozumieją różnicy pomiędzy 5 a 20 stopniami mrozu i porównują pogodę w Białymstoku do pogody w Berlinie.
|
Raczej Ty udajesz Greka. Wg. POGODY WP.PL w piątek między g. 18-24, temp. w Gdyni ma wynosić
- 17 C , a w sobotę w Białymstoku przewidywana temp. między g. 18 - 24 to
- 15 C.
Czyli inni musimy grać przy -17 C a w Białymstoku przy -15 C już nie muszą ?
http://pogoda.wp.pl/miasto,bialystok...201009,mi.html
http://pogoda.wp.pl/miasto,gdynia,mi...l?ticaid=1bd6d
A w Berlinie grali przy -10 C i na zielonej murawie. Jak widać potrafili ją wyczarować.