Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8267
Stary 24.02.2011, 12:05
Czyli ta wczorajsza migawka w TV pokazująca, jeżdżące koparki ściągające śnieg i lód z murawy była "LIVE". To pokazuje, że w Białymstoku przyjeto opcję załatwienia sobie przesunięcia meczu przynajmniej tydzień temu i nie robiono z murawa dosłownie nic. Teraz poczekają sobie spokojnie do 8 marca i samo stopnieje. Niezłe cwaniaki tylko szkoda, ze ci co tak pierwsi do karania Wisły w Ekstraklasie S.A. są tacy łatwowierni w obecnej sytuacji.
Odpowiedz cytując