Gwiaździsty napisał(a):

|
Ciekawa sprawa z tym odwołaniem meczu w Białymstoku. Wg. pogodynek TV w piątek w Trójmieście ma być w ciągu dnia -4 C a w Białymstoku w sobotę -3. Tylko my gramy mecz, a Jagiellonia już nie.
|
Różnica jest taka że w Gdynii zamiast narzekać przygotowywali boisko do gry a w Białymstoku na odwrót