Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Velo
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8265
Stary 24.02.2011, 11:38
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa sprawa z tym odwołaniem meczu w Białymstoku. Wg. pogodynek TV w piątek w Trójmieście ma być w ciągu dnia -4 C a w Białymstoku w sobotę -3. Tylko my gramy mecz, a Jagiellonia już nie.
Różnica jest taka że w Gdynii zamiast narzekać przygotowywali boisko do gry a w Białymstoku na odwrót
Zapowiedź wiosny w Ekstraklasie -> http://www.youtube.com/watch?v=Ud7FCZ3OdKs
Odpowiedz cytując