Cytat:
|
Jedno mnie zaciekawiło, skoro 70 tyś dolarów rocznie uważał za śmieszną sumę, to ile zarabia w Wiśle?
|
Jak u nas Łobodzinski pobiera propabably 300 tys euro rocznie, gdzie kurs euro (1euro - 4zl), a dolar (1$ - 3zł) to Maor otrzymywał gdzieś 210 tys zł rocznie, a Łobo kasuje 1.2 mln. Więc gracz, który jest wyśmiewany przez 75% kibiców Wisły, krytykowany za słabą grę otrzymuje takie pieniądze, to na prawdę. Gdyby Maor takie pieniądze zarabiał w naszym klubie to byłby śmiech.
Zarabia pewnia 150-250 tys euro za sezon