Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9423
Stary 24.02.2011, 11:11
Cytat:
Jedno mnie zaciekawiło, skoro 70 tyś dolarów rocznie uważał za śmieszną sumę, to ile zarabia w Wiśle?
Jak u nas Łobodzinski pobiera propabably 300 tys euro rocznie, gdzie kurs euro (1euro - 4zl), a dolar (1$ - 3zł) to Maor otrzymywał gdzieś 210 tys zł rocznie, a Łobo kasuje 1.2 mln. Więc gracz, który jest wyśmiewany przez 75% kibiców Wisły, krytykowany za słabą grę otrzymuje takie pieniądze, to na prawdę. Gdyby Maor takie pieniądze zarabiał w naszym klubie to byłby śmiech.
Zarabia pewnia 150-250 tys euro za sezon
Odpowiedz cytując