Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20948
Stary 24.02.2011, 10:27
Posiadam głośniki Creative 5+1, nigdy nie miałem z nimi problemu, od jakiegoś czasu gdy słucham muzyki itd przez yt, wrzute itp to działają tylko dwa głośniki.Jak puszcze muzyke lub film przez winampa czy mediaplayera to grają wszyskie.Wie ktoś czym to jest spowodoaneSpotkał się ktoś z czymś takim?Jakieś pomocne wskazówki?
Odpowiedz cytując