"Nie ma mocnych na Polonię Bytom. Choć klub ma nieustannie długi wobec własnych graczy, to bez problemu dostaje ligową licencję. Ekstraklasa i PZPN nie potrafią zmusić klubu do regularnych wypłat dla piłkarzy."
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Duch Cracovii sie unosi ponad nami
