Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
toomeq
Senior Member
Od: 11.2003
Offline
#
20947
24.02.2011, 09:47
LanceTS
napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zimo-...wiadomosc.html
Wie ktoś gdzie w Krakowie jest coś takiego? Albo gdzie ma być?
Na Bagateli
toomeq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do toomeq
Znajdź inne posty napisane przez toomeq