Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
h3po4
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: PB
Offline
#
4218
24.02.2011, 08:55
Pytałem wczoraj w strefie kibica i sprzedaż ma być od piątku
Ps. Oczywiście na mecz z Podbeskidziem
Ostatnio edytowane przez h3po4 : 24.02.2011 o godz. 14:15.
h3po4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do h3po4
Znajdź inne posty napisane przez h3po4