Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1996
Stary 24.02.2011, 07:04
Czy wie ktoś jak jest umiejscowiony sektor gości na stadionie Bałtyku? (przypominam że Arka gra tam gościnnie bo na ich terenie mogą sobie pograć ale w tenisa). Wogóle jak są ustawione kamery? Będzie widać w tv sektor gości?
Odpowiedz cytując