Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9418
Stary 24.02.2011, 01:00
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post


Wszystko spoko ładnie pięknie, zdjęcie byłoby zajebiste gdyby nie ten paskudny wór w środku gwiazdy osłaniający klatkę schodową !!
Pomijając wszystko inne czy zwróciliście uwagę jak nam sie rozrósł sztab szkoleniowy
A swoja drogą czy ktoś mógłby mi wyjasnić czym się różni funkcja kierownika drużyny od funkcji opiekuna drużyny? Albo czym się różni praca masażysty od pracy fizjoterepeuty? Albo na czym polega praca trenera kontroli przygotowania motorycznego? Dobra, o analityka nie będę już pytał .
Odpowiedz cytując