Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8260
Stary 24.02.2011, 00:19
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Na pewno nie grając przy -20 czy po pas w śniegu
Problemem nie jest przerwa zimowa a letnia która jest zdecydowanie za długa.
Gdzie oczywiście że jeśli nie będzie jakiś hardkorów to trza grać.
Dzięki wielkie, przywróciłeś mi nadzieję że są tutaj jednak rozsądnie myślące osoby...
Odpowiedz cytując