1q2 napisał(a):

Na pewno nie grając przy -20 czy po pas w śniegu
Problemem nie jest przerwa zimowa a letnia która jest zdecydowanie za długa.
Gdzie oczywiście że jeśli nie będzie jakiś hardkorów to trza grać.
|
Dzięki wielkie, przywróciłeś mi nadzieję że są tutaj jednak rozsądnie myślące osoby...