Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8258
Stary 23.02.2011, 23:39
WCracow napisał(a):Wyświetl post

Popatrzmy na Niemcy. Mecze od polowy stycznia i murawy wygladaja w miare OK.
Ale ku*wa lepiej marudzic, że "W Polsce nie da sie grac w lutym
Ja .......e ,Niemiachy, szczególnie zachodnie mają inny klimat niż my- niby taki sam ale jednak inny.I to nie jest problem 'grania w lutym'.W tym roku np można było u nas grać nawet w styczniu - problemem są aktualne warunki atmosferyczne a nie czy to jest styczeń czy marzec.Angole też grają prawie cały rok ale jak warunki są chujowe to nie grają

Dlatego sprawa jest prosta - da się grać to gramy ale to nie może być tak że jest koniec lutego to trzeba grać, niezależnie od tego jak wygląda murawa
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując