Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#831
Stary 23.02.2011, 23:30
Panowie spokojnie. Myślę, że jednak zarząd dobrze robi. Przy takiej pojemności niższe ceny wpłynęły by na spadek dochodów. Lepiej sprzedać przykładowo 15 tyś biletów x 30 zł niż 18 tyś biletów x 20 zł.
Odpowiedz cytując