GrandmasterB napisał(a):

|
Ok, ale jak wyglądał ten mecz? Rządził przypadek czy umiejętności? Przy takim mrozie to można kopać piłkę, a nie grać w piłkę.
|
Pokaz mi jednego kopacza w naszej lidze ktory zagra pilke na 40 metrow z dokladnoscia do metra?. Ch.. z tym na 10 metrow bezie problem.