Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8256
Stary 23.02.2011, 23:03
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Ok, ale jak wyglądał ten mecz? Rządził przypadek czy umiejętności? Przy takim mrozie to można kopać piłkę, a nie grać w piłkę.
Pokaz mi jednego kopacza w naszej lidze ktory zagra pilke na 40 metrow z dokladnoscia do metra?. Ch.. z tym na 10 metrow bezie problem.
,
Odpowiedz cytując