Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 23.02.2011, 22:47
Najważniejsze to zdobyć 3 punkty. Nie oczekuję pięknej gry w takich warunkach, jak dla mnie to mogą zagrać najgorszy i najbrzydszy mecz sezonu (w sensie kopanina), byle tylko 3 punkty przywieźli do Krakowa.
Odpowiedz cytując