Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8252
Stary 23.02.2011, 22:09
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Problemem nie jest przerwa zimowa a letnia która jest zdecydowanie za długa.
Gdzie oczywiście że jeśli nie będzie jakiś hardkorów to trza grać.
Dokładnie tak.
Choć majac w pamięci ostatni mecz Widzew - Wisła bodaj, gdy przy 20 paru stopniach musieli robić dodatkową przerwę w trakcie gry by zawodnicy ochłonęli to śmiem wątpić, czy kiedykolwiek będzie u nas normalnie
Odpowiedz cytując