1q2 napisał(a):

Problemem nie jest przerwa zimowa a letnia która jest zdecydowanie za długa.
Gdzie oczywiście że jeśli nie będzie jakiś hardkorów to trza grać.
|
Dokładnie tak.
Choć majac w pamięci ostatni mecz Widzew - Wisła bodaj, gdy przy 20 paru stopniach musieli robić dodatkową przerwę w trakcie gry by zawodnicy ochłonęli to śmiem wątpić, czy kiedykolwiek będzie u nas normalnie
