|
Rudnevs dobry na Nasza lige?
NIE !
On jest dobry tylko na LE, bo On poprostu chce sie wypromowac tutaj, i dać dzide czym predzej za granice.
Dlatego w Naszej lidze jest tak cienki, a w LE strzela.
Bo w Naszej lidze nikt go nie dostrzeże, gra na połowe umiejetnosci (żeby na tyle?)
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|