Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2490
Stary 23.02.2011, 22:02
Rudnevs dobry na Nasza lige?
NIE !
On jest dobry tylko na LE, bo On poprostu chce sie wypromowac tutaj, i dać dzide czym predzej za granice.
Dlatego w Naszej lidze jest tak cienki, a w LE strzela.
Bo w Naszej lidze nikt go nie dostrzeże, gra na połowe umiejetnosci (żeby na tyle?)
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując