Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17487
Stary 23.02.2011, 21:49
juz nei srojcie, bd cos zapewne w stylu takim jak jest na Barsie
http://stadiony.net/pictures/esp/cam...camp_nou09.jpg
miejsca na reklame mega atrakcyjne wiec na pewno ktos sie po nie zglosi
Ostatnio edytowane przez sorin320 : 23.02.2011 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując