Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#822
Stary 23.02.2011, 21:43
Ale pomyślcie ziomki, że chop siup nie sprzedaa się 31 00 tys biletów ( daj boże, żeby w tym sezonie wreszcie oddali resztę trybun ) . No ale oczywiście jak ktoś nie ma rozumu to kupi od konika, ale to już mnie gów.. obchodzi .
Odpowiedz cytując