Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8251
Stary 23.02.2011, 21:37
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
jak mamy gonic europe jak sa co roku takie cyrki
Na pewno nie grając przy -20 czy po pas w śniegu
Problemem nie jest przerwa zimowa a letnia która jest zdecydowanie za długa.
Gdzie oczywiście że jeśli nie będzie jakiś hardkorów to trza grać.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując