wanciak86 napisał(a):

|
jak mamy gonic europe jak sa co roku takie cyrki
|
Na pewno nie grając przy -20 czy po pas w śniegu

Problemem nie jest przerwa zimowa a letnia która jest zdecydowanie za długa.
Gdzie oczywiście że jeśli nie będzie jakiś hardkorów to trza grać.