Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8249
Stary 23.02.2011, 21:26
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy wejść na stronę Rops Rovaniemi żeby zobaczyć, że ten puchar grają na hali - http://www.rops.fi/index.php?option=...kue&Itemid=188

Lech grał z Juventusem przy kilkunastu stopniach mrozu. Ok, ale jak wyglądał ten mecz? Rządził przypadek czy umiejętności? Przy takim mrozie to można kopać piłkę, a nie grać w piłkę.
OK, przepraszam, nie doczytałem.
I tak nie zmienię zdania, że trzeba zagrać tę kolejkę, bo później będzie płacz, że nagromadzenie meczów itd.

@AYALA - Puchar Polski we wtorek, kluby oprotestują
Ostatnio edytowane przez murray : 23.02.2011 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując