GrandmasterB napisał(a):

Wystarczy wejść na stronę Rops Rovaniemi żeby zobaczyć, że ten puchar grają na hali - http://www.rops.fi/index.php?option=...kue&Itemid=188
Lech grał z Juventusem przy kilkunastu stopniach mrozu. Ok, ale jak wyglądał ten mecz? Rządził przypadek czy umiejętności? Przy takim mrozie to można kopać piłkę, a nie grać w piłkę.
|
OK, przepraszam, nie doczytałem.
I tak nie zmienię zdania, że trzeba zagrać tę kolejkę, bo później będzie płacz, że nagromadzenie meczów itd.
@AYALA - Puchar Polski we wtorek, kluby oprotestują