Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8248
Stary 23.02.2011, 21:06
ludzie przestańcie z tym odwoływaniem..
a później rosna Nam takie ....eczki(za przeproszeniem) i na boisku i na trybunach.
Troche zimnicy i juz najlepiej lige odwołać..
grać a nie jeczec jak baby!!
jak mamy gonic europe jak sa co roku takie cyrki
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując