|
ludzie przestańcie z tym odwoływaniem..
a później rosna Nam takie ....eczki(za przeproszeniem) i na boisku i na trybunach.
Troche zimnicy i juz najlepiej lige odwołać..
grać a nie jeczec jak baby!!
jak mamy gonic europe jak sa co roku takie cyrki
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|