Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
lukasnh1988
Member
Od: 06.2008
Offline
#
20942
23.02.2011, 21:06
Jak nie masz precyzyjnego narzedzia to bedzie Ci ciężko wybić i wbić spowrotem teleskop na miejsce . Koszt skrócenia 5 zł , robione na miejscu - nieopłaca się bawić samemu .
lukasnh1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukasnh1988
Znajdź inne posty napisane przez lukasnh1988