Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17485
Stary 23.02.2011, 20:42
Po zamontowaniu samych paneli muszą one zostać podłączone, skonfigurowane i skalibrowane.
Jeśli okablowanie jest już gotowe (a wykonawca telebimów oprócz samych paneli ma przeprowadzić kable i wyposażyć pomieszczenie na trybunie zachodniej do ich obsługi) to zostaną uruchomione w ciągu max kilku dni. Jeśli kabli nie ma, to sobie jeszcze poczekamy na ich włączenie i użytkowanie. Montaż paneli to najprostsza i najłatwiejsza do załatwienia sprawa.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 23.02.2011 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując