murray napisał(a):

|
To, że rozgrywki są mało ważne nie ma znaczenia. Piłkarze grają i skoro można grać w takim kraju jak Finlandia (i to na zewnątrz - nie jak Remes Cup), to nie ma przeciwwskazań do tego, by kopać piłkę w Polsce.
|
Wystarczy wejść na stronę Rops Rovaniemi żeby zobaczyć, że ten puchar grają na hali -
http://www.rops.fi/index.php?option=...kue&Itemid=188
Lech grał z Juventusem przy kilkunastu stopniach mrozu. Ok, ale jak wyglądał ten mecz? Rządził przypadek czy umiejętności? Przy takim mrozie to można kopać piłkę, a nie grać w piłkę.