Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8247
Stary 23.02.2011, 20:33
murray napisał(a):Wyświetl post
To, że rozgrywki są mało ważne nie ma znaczenia. Piłkarze grają i skoro można grać w takim kraju jak Finlandia (i to na zewnątrz - nie jak Remes Cup), to nie ma przeciwwskazań do tego, by kopać piłkę w Polsce.
Wystarczy wejść na stronę Rops Rovaniemi żeby zobaczyć, że ten puchar grają na hali - http://www.rops.fi/index.php?option=...kue&Itemid=188

Lech grał z Juventusem przy kilkunastu stopniach mrozu. Ok, ale jak wyglądał ten mecz? Rządził przypadek czy umiejętności? Przy takim mrozie to można kopać piłkę, a nie grać w piłkę.
Odpowiedz cytując