Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 23.02.2011, 20:31
Jaszczur90 a dlaczego Koniki nam nie grożą ? przecież klub będzie sprzedawał pojedyńcze bilety na mecz. Nie trzeba mieć karty kibica aby kupić pojedyńczy drukowany bilet!!
a myślisz, że ktoś to będzie sprawdzał przy bramkach ?

WISŁAZWE nie wiem, od kiedy trwa - nie interesowałem się tym - bo mam karnet, a zresztą mnie i tak wtedy nie będzie w PL. Ale jak sądzę, mecz za kilka dni to powinni juz sprzedawać.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.02.2011 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując