Wyświetl pojedynczy post
bercik860
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20941
Stary 23.02.2011, 20:09
A pewnie i się da, ale chyba ciężko będzie bez sprzętu. Nie wiem, nie próbowałem, ale znalazłem takie coś:
http://reloj.pl/skracanie-bransolety-zegarka.html
Odpowiedz cytując