Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 23.02.2011, 19:33
Na taki poziom jaki prezentują nasze kluby to nie ma większego znaczenia czy grają na piasku czy na lodzie czy na normalnej murawie. Taka sytuacja jest im na rękę, bo przynajmniej będą mogli się wytlumaczyć, że oni tu chcieli grać technicznie i z głową "no ale boisko" .
Odpowiedz cytując