Na taki poziom jaki prezentują nasze kluby to nie ma większego znaczenia czy grają na piasku czy na lodzie czy na normalnej murawie. Taka sytuacja jest im na rękę, bo przynajmniej będą mogli się wytlumaczyć, że oni tu chcieli grać technicznie i z głową "no ale boisko"

.