murray napisał(a):

|
To, że rozgrywki są mało ważne nie ma znaczenia. Piłkarze grają i skoro można grać w takim kraju jak Finlandia (i to na zewnątrz - nie jak Remes Cup), to nie ma przeciwwskazań do tego, by kopać piłkę w Polsce.
|
Ja nie mam nic przeciwko, aby w tym czasie zorganizować u nas podobne rozgrywki o złote gacie, "dla celów szkoleniowych" i niech grają na śniegu nawet od stycznia, a co. Ale sens rozgrywania meczów ligowych, najistotniejszych piłkarskich rozgrywek w naszym kraju w tak przypadkowych warunkach (vide. Lech - Polonia, Lech - Braga), przy pustawych trybunach jest po prostu głupotą, przynajmniej dopóki te wszystkie stadiony nie powstaną i nie będzie można oglądać meczów w jako tako komfortowych warunkach (mimo mrozu).