grzechu1991 napisał(a):

|
Warto do tego dodać, że sypał wtedy śnieg, i wiał cholerny wiatr, przez to temperatura odczuwalna była jeszcze większa. Mecz powinien się odbyć i koniec kropka. Jak w Białymstoku mieli taki problem, to trzeba było przełożyć spotkanie, na niedziele na 12 00, i by mieli koło -6/7 stopni, a nie takie sranie w banie...
|
tylko że według strony pogodynka.pl temperatura w Białymstoku w sobotę o 18 ma być -5

i mecz przełożony