Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8244
Stary 23.02.2011, 19:21
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Warto do tego dodać, że sypał wtedy śnieg, i wiał cholerny wiatr, przez to temperatura odczuwalna była jeszcze większa. Mecz powinien się odbyć i koniec kropka. Jak w Białymstoku mieli taki problem, to trzeba było przełożyć spotkanie, na niedziele na 12 00, i by mieli koło -6/7 stopni, a nie takie sranie w banie...
tylko że według strony pogodynka.pl temperatura w Białymstoku w sobotę o 18 ma być -5 i mecz przełożony
Ostatnio edytowane przez Luu... : 23.02.2011 o godz. 19:25.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując