|
Pytanie - czy wpis na oficjalnej że kolejny telebim czeka w kolejce oznacza że trochę to potrwa zanim zaczną się nad nim prace czy już od jutra zacznie się montaż ? Bo to trochę dwuznacznie brzmi.
Edit : Jaki jest ustalony aktualnie termin oddania CAŁEGO STADIONU - czytaj : w którym dniu do "użytku" wedle planów oddane zostaną wszystkie trybuny ?
Jaka jest szansa na dotrzymanie tego terminu ?
Który mecz powinien być pierwszym meczem na który w sprzedaży będą bilety na każde krzesełko na Reymonta ?
Te 3 pytania mnie nurtują a nie śledzę na bieżąco tego tematu, bo szkoda nerwów, a już nie mogę się doczekać jakiegoś meczu przy naprawdę pełnych trybunach.
Ostatnio edytowane przez BronekTS : 23.02.2011 o godz. 19:29.
|