wolfy napisał(a):

Nawet jeśli nie są, to sam - pamiętając akcje byłych zawodników Wisły - jak czytam o kolejnych "skandalach" z udziałem Małeckiego dostaję ataków śmiechu. Tylko - no właśnie, trzeba mieć tę perspektywę
|
Teraz Mały dla tych pismaków ktore robily z niego lenia i nieuka,robi sie prawdziwym pilkarzem ,wrecz wzorem do nasladowania
ciekawe
