rw88 napisał(a):
|
O ile mi wiadomo, liga fińska rozpoczyna swoje rozgrywki w tym roku 28 kwietnia, a kończy gdzieś w okolicach końca października (system popularnie nazywany "systemem wiosna - jesień"). Mógłbyś więc rozwinąć swoją (nie)myśl?
|
Koleżko cyniczny.
Rozumiem, że zjadłeś wszystkie rozumy, ale popatrz swoją (nie) myśl sprawdziłem, a właściwie wpadłem na nią przypadkowo. Masz tu taką stronkę --->
http://www.livesports.pl/, zjedź sobie do literki F jak Franciszka i łaskawie popatrz na Finlandię. Gra tam Liiga Cup, co oznacza, że grają w piłkę. Ja nie mówiłem, że gra liga.
Następnym razem jak będziesz wyskakiwał z ironią na poziomie Adasia z grupy starszaków, to łaskawie przeczytaj ze zrozumieniem, a następnie sprawdź swoje informacje, bo obawiam się, że w tym momencie się 'lekko' skompromitowałeś, ekspercie od ligii fińskiej.