Reksio33 napisał(a):

|
Kupiłem sobie zegarek na bransoletę i jest trochę za duży, w sensie spada z ręki? Nie wiecie czy da się to jakoś uregulować, albo do zegarmistrza gdzieś zanieść?
|
Tak, można skrócić, zegarmistrz może wyjąć z bransolety te 'szczebelki' (nie mam pojęcia jak to się nazywa

)
Mnie przy zakupie zrobił to za friko, zapłacisz kilka zł ewentualnie.