Wyświetl pojedynczy post
bercik860
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20939
Stary 23.02.2011, 18:52
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Kupiłem sobie zegarek na bransoletę i jest trochę za duży, w sensie spada z ręki? Nie wiecie czy da się to jakoś uregulować, albo do zegarmistrza gdzieś zanieść?
Tak, można skrócić, zegarmistrz może wyjąć z bransolety te 'szczebelki' (nie mam pojęcia jak to się nazywa)
Mnie przy zakupie zrobił to za friko, zapłacisz kilka zł ewentualnie.
Odpowiedz cytując