fialo napisał(a):

|
Ja nie rozumiem o co się w ogóle sprawa rozchodzi. W Finlandii mogą grać teraz w piłkę, a w Polsce nie?
|
O ile mi wiadomo, liga fińska rozpoczyna swoje rozgrywki w tym roku 28 kwietnia, a kończy gdzieś w okolicach końca października (system popularnie nazywany "systemem wiosna - jesień"). Mógłbyś więc rozwinąć swoją (nie)myśl?