Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8233
Stary 23.02.2011, 18:51
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ja nie rozumiem o co się w ogóle sprawa rozchodzi. W Finlandii mogą grać teraz w piłkę, a w Polsce nie?
O ile mi wiadomo, liga fińska rozpoczyna swoje rozgrywki w tym roku 28 kwietnia, a kończy gdzieś w okolicach końca października (system popularnie nazywany "systemem wiosna - jesień"). Mógłbyś więc rozwinąć swoją (nie)myśl?
Odpowiedz cytując