herkules napisał(a):

cały czas się dziwię po co nam ten okrąglak
ale jak już jest to najlepsze miejsce na telebim jeden ale przekozacki
to właśnie tam w narożniku nad tym dziwnym tworem nowoczesnej architektury
|
to jeszcze zastanów się co widzieliby siedzący na dawnym A i B,czyli najdroższych miejscach na stadionie