Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17480
Stary 23.02.2011, 18:30
herkules napisał(a):Wyświetl post
cały czas się dziwię po co nam ten okrąglak
ale jak już jest to najlepsze miejsce na telebim jeden ale przekozacki
to właśnie tam w narożniku nad tym dziwnym tworem nowoczesnej architektury
to jeszcze zastanów się co widzieliby siedzący na dawnym A i B,czyli najdroższych miejscach na stadionie
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując