Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17479
Stary 23.02.2011, 18:19
Rewelacja jest to że telebim zawieszony został na sektorze E, czyli nad głowami tych kibiców, którzy by z niego faktycznie korzystali. A tak skorzysta ekipa wykańczająca A i B.
Odpowiedz cytując