Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17478
Stary 23.02.2011, 18:16
Adj napisał(a):Wyświetl post
a Moze mi ktoś powiedzieć co z 2 telebimem ? będzie zamontowany do meczu w PP ?
będzie od jutra montowany. Pisali o tym na oficjalnej. Czyli analogicznie powinno im to zając także 3 dni.

warto czytac
Odpowiedz cytując