Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
Od: 09.2005
Offline
#
17477
23.02.2011, 18:16
Po bokach na konstrukcji telebimu maja być piłki złożone z gwiazdek - takie z Ligi Mistrzów. Jako pierwszy etap przygotowania do serialu Wisła Liga Mistrzów 2011/12
jackieboy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jackieboy
Znajdź inne posty napisane przez jackieboy